CHS First Quarter Honor Roll


HIGH HONOR ROLL

SENIORS

DEFEBAUGH, TESSA K.

ETTIEN, SAVANNAH L.

FILKIN, MADISON L.

FINFROCK, MEGAN E.

HANSEN, ANDREW J.

HENNENFENT, DANYE L.

HENNENFENT, DAYLE L.

HICKMAN, MAC L.

KANE, JONATHON J.

LANE, BREANNA M.

MILLER, JAYDEN J.

OVERBEY, KATHLEEN H.

PATTERSON, KYLI R.

PRUSER, ALLY N.

RAUCH, AUSTIN D.

REEVES, BRYCE L.

SARTIE, JENNA R.

SAULSBERY, ALYSSA M.

SCOLES, KAILEE R.

SIMS, MYCAYLA N.

THAYER, BREANNA N.

WATERS, SOPHIA R.

WERTS, MAGGIE K.

WERTZ, EMMA N.

WHITE, MILLIE K.

WOODS, MARCUS D.

JUNIORS

BRODEN, LAUREN M.

CALVERT, ZAYIN S.

CHAMPLEY, CALLIE R.

COOPER, TESS E.

DUPONT-BARLOW, RYTY L.

HOLTMAN, LINDSEY M.

JAMES, ANNMAREE E.

LINDQUIST, CHRISTINE L.

LONG, BRANDON J.

LONG, DEREK A.

LUX, EMMA R.

MILLS, ANNA N.

MURPHY-LEACH, JORDAN M.

OVERTON, MATTHEW A.

POLEN, ZOIE J.

STEVENS, MADELYN J.

TORBERT, JAKE R.

UNDERWOOD, SYDNEE E.

UPTON, TYLER K.

WARGEL, KINSER P.

WILLIAMS, HANNAH C.

WOOD, EVELYN M.

WORKMAN, CLAUDIA L.

SOPHOMORES

BENTON, LAURA R.

BURKE, TORI L.

BURTON, CODY W.

CARTER, KRAYTON C.

DEMPSEY, JACKSON R.

EARL, OLIVIA N.

FABRIS, SARAH E.

FRIESLAND, KAYLA B.

GREEN, DARCY C.

HALE, IAN W.

KAUFMAN, MCKAYLA L.

MAIER, ELIZABETH G.

MAXWELL, CLAIRE H.

MCKINSEY, HALEY A.

MONTGOMERY, KARA N.

REEVES, BRETT K.

RHODES, NATALIE A.

ROBBINS, HAYLEIGH A.

SCHLESINGER, DESTINY K.

STAUFFER, MAX C.

STERR, KAYLA I.

SVENDSEN, SEAN E.

THORNE, DAMIEN A.

TURNEY, PAYNE E.

WADE, EMILY P.

WAYNE, GARRETT D.

WILLIAMSON, SKYLER H.

FRESHMEN

BEEBE, CASSIE R.

BLACK, ETHAN C.

CHIPMAN, JENNA B.

HICKMAN, ZEKE C.

HUSTED, CONNER R.

KAUFMAN, MIA L.

MESSENGER, JACOB W.

NORD, INGA P.

OVERBEY, BETHANY K.

PAGEL, ANDREW J.

SHAFFER, HAVEN T.

SWARTZ, RAYA L.

TAYLO, LYDIA M.

VALENCIA, JUAN

WITTE, JACOB D.

WORKMAN, CORDELL J

A HONOR ROLL

SENIORS

AYERS, ADDISON M.

BAKER, AUSTIN L.

BURTON, JOSHUA C.

CHANEY, NICOLE S.

CHAPMAN, SIERRA N.

CONDIE, REGAN N.

EARL, DYLAN G.

ERVIN, EMILY A.

FATHEREE, MITCHELL D.

HARVEY, BAILEY A.

HOSPELHORN, JACOB S.

KARR, JOHN C.

MAXWELL, KATELYN J.

MOORE, EMMA R.

MURPHY, DANIEL A.

PEACOCK, CONNOR R.

PHILLIPS, GLENN R.

REYNOLDS, CHASE A.

ROBINSON, RIVER K.

SANDERS, OLIVIA J.

SMITH, DALTON T.

SMITH, LAUREN N.

TISH, HOPE M.

WADE, JACOB A.

WESTFALL, SETH S.

WICKENHAUSER, SIERRA A.

WILLOUGHBY, HANNAH C.

JUNIORS

ALSUP, CAMDYN R.

BENTON, OLIVIA J.

BIERBRODT, OLIVIA G.

BOUGHTON, GRACIE M.

BRODEN, KATHERINE R.

DUNCAN-SAVAGE, WILLIAM J.

FRYMAN, KAYEDEN S.

GOERGEN, CASEY E.

HENSON, GILLIAN C.

HICKMAN, CLARA E.

HICKS, SARAH V.

HORN, TRENT A.

KUNTZ, KAITLYN E.

LYONS, AMELIA J.

MCGHEE, ANDREW L.

MCGHEE, ERIN T.

PATELSKI, KADY A.

PATTERSON, KYLE A.

PETERSEN, LOGAN J.

PRUSER, RILEY M.

REYNOLDS, CHRISTIAN A.

RICH, SAMUEL M.

SHAW, ALEXANDRIA F.

SMITH, NATHANIEL J.

STARK, AUDREY R.

STONE, ABIGAIL M.

STURGEON, KAITLIN E.

TAYLOR, EMILY N.

TOOHILL, SPENCER J.

TOOL, AMANDA R.

WITTE, GENESIS G.

SOPHOMORES

BATESON, ELIZABETH G.

BOND, EVA M.

BRENNAN, TY D.

CRUTCHFIELD, MARIAH L.

ETTIEN, RAVEN L.

HEMPHILL, BRIAUNA T.

HOLT, MASON E.

HOSPELHORN, BETHANY G.

IJAMS, CORRIE

KORNEMAN, ELLA G.

LANG, TREVOR M.

OCAMPO, SARAH

OSWALD, MICHAEL S.

OVEROCKER, KAELA M.

PHILLIPS, JACOB A.

SANDAGE, EMILY R.

SCOTT, ARYN E.

TAYLOR, KYLE S.

TAYLOR, LONI J.

THORNE, MAKAYLA R.

TRUMMEL, JASMYNE S.

WELCH, CLAYTON R.

WEST, TYLER M.

WOLFE, JACOB M.

WOODBURY, DELANEY R.

FRESHMEN

ATKINS, BENJAMIN J.

BUGGAR, KYREN S.

CHITWOOD, SELAH M.

CLIFTON, SAVANAH N.

HENSON, NATALIE G.

KARR, MACKENZIE J.

LYONS, MICHAEL W. JR

MURPHY, ALYSSA M.

PAKIDIS, ROBERT T. JR

PETERSEN, OLIVIA L.

SMITH, KASEY D.

TAYLOR, KADENCE T.

THRASHER, MORGAN M.

TIMERMAN, TANNER

WEISS, KOLBY B.

WOLFE, BRENNEN J.

YOUNG, COLE G.

B HONOR ROLL

SENIORS

ASH, CLARA L.

ATCHISON, ALEXIS N.

BENNETT, SAMUEL S.

BROWN, TILER M.

CASAREZ, BRENTON A.

CONATY, KEEGAN W.

DEBORD, KEVIN

DEFEBAUGH, TATUM R.

DWYER, KEEGAN T.

FOSTER, ETHAN W.

FRIESLAND, ALEXIS M.

HARRIS, TYLER J.

JACOBS, GABBRIELLA R.

JOHNSON, KALEB D.

JOHNSON, KYLE D.

KANE, NATHANIEL S.

KARR, BLAKE W.

KERN, TENNYSON R.

LEBLANC, ADREANA S.

LUKACH, ELIZABETH D.

MAGANA, EDGAR

MAHONEY, DALTON K.

MESSENGER, RACHAEL A.

MITCHELL, WELBY J.

MORRIS, HANNAH F.

ORNELAS, CAMERON S.

OSGOOD, FRANKLIN B.

QUEEN, TRENTYN C.

REDDINGTON, NICKOLAS R.

RIVA, JACOB S.

RUNYEN, CADE E.

SHOBE, LUKE M.

THRASHER, MEGAN C.

TOTH, MADALYN E.

TURNEY, WYNN J.

JUNIORS

ANDERSON BRISTOW, RAYANNA M.

ARMSTRONG, MACKENZIE A.

BLACK, AVERY M.

BRADY, STEPHEN K.

BURKE, TAYLER M.

CASE, CALLAHAN W.

CLIFTON, SYDNEY M.

CONN, JUSTICE N.

FOSTER, MASON C.

FOUGHT, KAITLYN E.

GLIDDEN, GABRIELLE F.

GREEN, JACALYN D.

HACKETT, AUSTIN L.

HAYNES, PEYTON D.

JENKINS, MATTHEW R. JR

JORDING, JARED A.

KINDER, ALLISON R.

KNAPP, RAVEN X.

MCMATH, KOLTON M.

MORSE, JACOB W.

NICHOLS, ISAIAH D.

OSORIO, AMAIRANI I.

PATTERSON, KANE J.

SCHEID, NICOLE B.

SCOGIN, ASHTON P.

SOLES, SHAYLEN N.

THOMAS, MYA N.

THOMAS, REID J.

THOMPSON, PATRICIA J.

WERTZ, RUSTIN D.

WHEELER, MERSADES V.

SOPHOMORES

AGUILAR, AUREANNA N.

ALEXANDER, MACY B.

ARNOLD, GRACE K.

AUGHENBAUGH, ETHAN C.

BOUGHTON, ELIZABETH E.

CASAREZ, SELINA

COLLINS, ALLISSA N.

COOPER, CONOR W.

COX, THEODORE M. JR

CROSS, BRADEN D.

DAKE, CASSIDY R.

DETAR, DESTINY L.

DOWNS, MICAH B.

GUILLIAMS, GAGE J.

HARRIS, ISAAC L.

HORN, TYLER D.

JONES, FLORA L.

LEBLANC, TRISTA C.

MAGANA, LENSLY

MCCAMMON, BRANDON L.

MICHAEL, JODI D.

NEWMAN, ALEC B.

NORD, ELSIE M.

ODANIELL, ETHAN L.

OLIVER, JALEIGH R.

QUINN, TRAVIS A.

RICH, JAYDLYNN A.

SLOAT, PRESTON A.

SMITH, ERICA R.

SOLIS, EDGAR E.

STACEY, DREW D.

STONE, JACOB E.

STRANGE, JOSEPH D.

TRIMBLE, ALEXIS C.

TURNER, JESSICA A.

WILSON, GRANT

ZBINDEN, CHRISTOPHER E.

FRESHMEN

BALDASSARI, VINCE L.

BALDWIN, CHANCE

BARGER, BREANNA M.

BECK, KAILE A.

BLANKENSHIP, JAYDA N.

BOYER, TEJEN J.

BURKETT, SABRINA M.

CASAREZ, SEBASTIAN

CERVANTEZ, ARIANNA A.

DEERWESTER, ALEXANDER K.

DEVORE, GAVIN C.

EADS SNYDER, FAITH E.

ECKROTE, BRYANNA S.

GILBERT, LOGAN J.

GRIFFITH, LYRIC S.

HARPER, ABBY K.

HAWKINS, HAILEE N.

HOKE, SAMANTHA M.

HOOKER, REECE W.

HUMBLE, HANNAH M.

JEWETT, BROOKE R.

LOVINS, HAILEY R.

MAPLE, ADYLYNN J.

MCCORMICK, KAIDYN I.

MCCUE, MARGARET E.

MCFEETERS, PIERCE K.

MILLIAN, ISRAEL A.

MOORE, ANNA E.

MOORE, DESTINY M.

OOMS, HAYDEN J.

PAGE, EMILY M.

POLEN, CHASITY A.

PRUSER, KARLEE M.

RANSDELL, DEANN M.

RODAS, KEVIN J.

ROMERO, SEBASTIAN

ROTH, AINSLEY I.

SAMAYOA-OSORIO, JACQLYNN A.

SANDERS, TRENTON E.

SCHMID, CARSON R.

SHANKS, ALAXIS J.

STROCHER, JAIDAH A.

TORBERT, ALEXA P.

WILSON, HADLEY R.


Video News
More In Homepage