CHS Fourth Quarter Honor Roll


HIGH HONOR ROLL

SENIORS

AUGHENBAUGH, GREGORY T.

BATESON, DAMION M.

BENTON, CLAIRE S.

BIEBER, PRESTON C.

CALVERT, QUINLAN S.

CONN, WESLEY K.

COOLEY, ALEC G.

DONELSON, RILEY C.

FABRIS, ISAAC M.

GAMSBY, AARON J.

HICKMAN, CHELSEY J.

KARR, SABRYNN E.

KROEGER, JACOB B.

LINDQUIST, DEBORAH L.

MCDONALD, MAKENZIE L.

PETERSON, ALEXIS J.

ROE, NATALIE B.

STERR, JULIA C.

THOMAS, JENA R.

WHITE, LUCAS J.

WOOD, LILLIAN M.

JUNIORS

BURTON, JOSHUA C.

FILKIN, MADISON L.

FINFROCK, MEGAN E.

HENNENFENT, DANYE L.

HICKMAN, MAC L.

KANE, JONATHON J.

MAHONEY, DALTON K.

MORRIS, MICHAEL J.

OVERBEY, KATHLEEN H.

PATTERSON, KYLI R.

RAUCH, AUSTIN D.

REEVES, BRYCE L.

SAULSBERY, ALYSSA M.

THAYER, BREANNA N.

WERTS, MAGGIE K.

SOPHOMORES

BRODEN, LAUREN M.

CALVERT, ZAYIN S.

CHAMPLEY, CALLIE R.

COOPER, TESS E.

DUPONT-BARLOW, RYTY L.

JAMES, ANNMAREE E.

LONG, BRANDON J.

LONG, DEREK A.

LUX, EMMA R.

MILLS, ANNA N.

STONE, ABIGAIL M.

TOOL, AMANDA R.

TORBERT, JAKE R.

UNDERWOOD, SYDNEE E.

WARGEL, KINSER P.

WILLIAMS, HANNAH C.

WOOD, EVELYN M.

WORKMAN, CLAUDIA L.

FRESHMEN

BENTON, LAURA R.

BRENNAN, TY D.

BURKE, TORI L.

CARTER, KRAYTON C.

DEMPSEY, JACKSON R.

EARL, OLIVIA N.

FABRIS, SARAH E.

FRIESLAND, KAYLA B.

GREEN, DARCY C.

HALE, IAN W.

HOSPELHORN, BETHANY G.

KAUFMAN, MCKAYLA L.

KORNEMAN, ELLA G.

MAIER, ELIZABETH G.

MAXWELL, CLAIRE H.

MCKINSEY, HALEY A.

REEVES, BRETT K.

RHODES, NATALIE A.

STERR, KAYLA I.

SVENDSEN, SEAN E.

TRIMBLE, ALEXIS C.

TRUMMEL, JASMYNE S.

TURNEY, PAYNE E.

WAYNE, GARRETT D.

WILLIAMSON, SKYLER H.

A HONOR ROLL

SENIORS

CLARK, GRACE E.

GRIFFIN, NOAH A.

HARROLD, JAMES L. III

INMAN, MAGGIE V.

JOHNSON, ALEXANDRA D.

JOHNSON, CAMBRIA M.

JOHNSON, MACI K.

LAPITAN, SAVANNAH R.

MCKINZEY, CHELSEA E.

MOORE, TAYLOR L.

NEWMAN, BRADEN M.

OSWALD, ALLISON R.

PISTER, HANNAH M.

POURCHOT, JACOB T.

VALENCIA, JAZMIN

WARGEL, LANDON T.

WHITLOCK, BROOKE M.

WILSON, VICTORIA E.

JUNIORS

AYERS, ADDISON M.

CHANEY, NICOLE S.

CHAPMAN, SIERRA N.

EARL, DYLAN G.

ERVIN, EMILY A.

ETTIEN, SAVANNAH L.

FATHEREE, MITCHELL D.

HENNENFENT, DAYLE L.

KARR, JOHN C.

MAXWELL, KATELYN J.

PHILLIPS, GLENN R.

REYNOLDS, CHASE A.

SARTIE, JENNA R.

THRASHER, MEGAN C.

WATERS, SOPHIA R.

WERTZ, EMMA N.

WHITE, MILLIE K.

WOODS, MARCUS D.

SOPHOMORES

ALSUP, CAMDYN R.

BENTON, OLIVIA J.

BIERBRODT, OLIVIA G.

BRODEN, KATHERINE R.

CLIFTON, SYDNEY M.

FOSTER, MASON C.

FOUGHT, KAITLYN E.

FRYMAN, KAYEDEN S.

GLIDDEN, GABRIELLE F.

GOERGEN, CASEY E.

GREEN, JACALYN D.

HICKMAN, CLARA E.

HICKS, SARAH V.

HOLTMAN, LINDSEY M.

HORN, TRENT A.

KINDER, ALLISON R.

LINDQUIST, CHRISTINE L.

LYONS, AMELIA J.

MCGHEE, ANDREW L.

MCMATH, KOLTON M.

MURPHY-LEACH, JORDAN M.

OVERTON, MATTHEW A.

PATELSKI, KADY A.

PATTERSON, KANE J.

PETERSEN, LOGAN J.

POLEN, SAVANAH R.

POLEN, ZOIE J.

PRUSER, RILEY M.

REYNOLDS, CHRISTIAN A.

STARK, AUDREY R.

STURGEON, KAITLIN E.

TAYLOR, EMILY N.

THOMAS, REID J.

TOOHILL, SPENCER J.

FRESHMEN

ALEXANDER, MACY B.

BATESON, ELIZABETH G.

BURTON, CODY W.

CROSS, BRADEN D.

CRUTCHFIELD, MARIAH L.

ETTIEN, RAVEN L.

HEMPHILL, BRIAUNA T.

HOLT, MASON E.

HORN, TYLER D.

IJAMS, CORRIE

LANG, TREVOR M.

LEBLANC, TRISTA C.

MICHAEL, JODI D.

MONTGOMERY, KARA N.

NEWMAN, ALEC B.

OCAMPO, SARAH

POLEN, JOSEPH E.

RICH, JAYDLYNN A.

ROBBINS, HAYLEIGH A.

SANDAGE, EMILY R.

SCHLESINGER, DESTINY K.

SCOTT, ARYN E.

TAYLOR, KYLE S.

TAYLOR, LONI J.

THORNE, DAMIEN A.

THORNE, MAKAYLA R.

WADE, EMILY P.

WELCH, CLAYTON R.

WOLFE, JACOB M.

WOODBURY, DELANEY R.

B HONOR ROLL

SENIORS

ALSUP, KEEGAN C.

BOND, MADISON M.

BURKE, TANNER M.

BUSTOS, RAQUEL G.

CASAREZ, ABEL JR

GLASS, MEGHAN N.

HARMON, LIVIA N.

HOUSTON, TAHYA D.

HUNT, OWEN C.

IRVIN, KYLE T.

KAUFMAN, LEVI J.

KINNEY, STEPHANIE K.

MCCUBBIN, CORWIN P.

MCMATH, KADE M.

MORGAN, BAYLEE S.

MURPHY-LEACH, KALEB M.

MUSSELMAN, SYDNEY A.

NETTLES, LEVI C.

OBERMEYER, AMBER M.

OCAMPO, ASHLEY N.

OSGOOD, JADE J.

OSGOOD, TRAVIS M.

PARAC, MICHAEL A.

SMITH, PATRICIA R.

SPEED, EVA M.

TOOHILL, KEVIN E.

TOWNSEND, RAEGAN E.

WHITTED, DALTON J.

WILLIAMS, MEGAN L.

WOOLRIDGE, MASON T.

WRIGHT, SHAE M.

JUNIORS

ASH, CLARA L.

BAKER, AUSTIN L.

BROWN, TILER M.

CONATY, KEEGAN W.

FRIESLAND, ALEXIS M.

HANES, COLE R.

HANSEN, ANDREW J.

HARVEY, BAILEY A.

HOSPELHORN, JACOB S.

JACOBS, GABBRIELLA R.

JOHNSON, DEMETRIUS J.

JOHNSON, KALEB D.

KARR, BLAKE W.

KERN, TENNYSON R.

LANE, BREANNA M.

LEBLANC, ADREANA S.

LUKACH, ELIZABETH D.

MAGANA, EDGAR

MURPHY, DANIEL A.

ORNELAS, CAMERON S.

POWELL, DALLAS A.

PRUSER, ALLY N.

REDDINGTON, NICKOLAS R.

RIVA, JACOB S.

ROBINSON, RIVER K.

RUNYEN, CADE E.

SANDERS, DALTON L.

SANDERS, OLIVIA J.

SCOLES, KAILEE R.

SHOBE, LUKE M.

SIMS, MYCAYLA N.

SMITH, DALTON T.

TAYLOR, ASPYN K.

TURNEY, WYNN J.

WADE, JACOB A.

WESTFALL, SETH S.

WICKENHAUSER, SIERRA A.

WILLOUGHBY, HANNAH C.

WOOLDRIDGE, HANNAH L.

SOPHOMORES

ANDERSON BRISTOW, RAYANNA M.

ARMSTRONG, MACKENZIE A.

BOUGHTON, GRACIE M.

CASTILLO, JULIAN N.

CONN, JUSTICE N.

COOLEY, HUNTER L.

DIAL, RAYMI L.

DUNCAN-SAVAGE, WILLIAM J.

HACKETT, AUSTIN L.

HAYNES, PEYTON D.

HOFFMAN, ZION Q.

JENKINS, MATTHEW R. JR

KUNTZ, KAITLYN E.

LOURASH, KATARINA E.

MCGHEE, ERIN T.

MOORE, HARRISON D.

MORSE, JACOB W.

PATTERSON, KYLE A.

RICH, SAMUEL M.

SCHEID, NICOLE B.

SPICER, MADISON L.

STEVENS, MADELYN J.

THOMPSON, PATRICIA J.

VIDMAR, JACOB N.

WERTZ, CAMERON J.

WERTZ, RUSTIN D.

FRESHMEN

ARNOLD, GRACE K.

AUGHENBAUGH, ETHAN C.

BERTER, TY W.

BOND, EVA M.

COONCE, ISAIAH D.

COOPER, CONOR W.

COX, THEODORE M. JR

DEAVERS, EVAN L.

FOUTS-WILBURN, JAZMINE R.

GUILLIAMS, GAGE J.

ISHMAEL, ABBY L.

KEMPLIN, ALEXIS S.

MCCAMMON, BRANDON L.

NICHOLLS, ASTASIA C.

ODANIELL, ETHAN L.

OLIVER, JALEIGH R.

OSWALD, MICHAEL S.

OVEROCKER, KAELA M.

PHILLIPS, JACOB A.

QUINN, TRAVIS A.

SLOAT, PRESTON A.

SPALDING, DALTON M.

STACEY, DREW D.

STAUFFER, MAX C.

STRANGE, JOSEPH D.

WALKER, DOMINICK D.

WEBB, AUTUMN R.

WEST, TYLER M.

WILSON, GRANT

ZBINDEN, CHRISTOPHER E.


Video News
More In Community