Clinton High School 1st Quarter Honor Roll


HIGH HONOR ROLL

SENIORS

BARGER, BREANNA M.

BECK, KAILE A.

BEEBE, CASSIE R.

BLACK, ETHAN C.

CLIFTON, SAVANAH N.

ELLRICK, LUCAS R.

HICKMAN, ZEKE C.

HUSTED, CONNER R.

KAUFMAN, MIA L.

MCCUE, MARGARET E.

NORD, INGA P.

OVERBEY, BETHANY K.

PAGE, EMILY M.

PAGEL, ANDREW J.

PAKIDIS, ROBERT T. JR

RANSDELL, DEANN M.

SHEPHERD, CARSON R.

SMITH, KASEY D.

STAPLETON, CLAYTON

SVENDSEN, SEAN E.

SWARTZ, RAYA L.

TAYLOR, KADENCE T.

VALENCIA, JUAN

JUNIORS

BURTON, KAITLIN D.

CRUTCHER, WYATT R.

DECKER, BRADEN A.

DEMPSEY, GRACE A.

HARROLD, WESLEY J.

HILST, MADISON N.

HOLLAND, CLARE M.

MAHONEY, KAITLYN E.

MENDOZA, LUIS E. JR

RAUCH, KAITLYN D.

REEDER, CARLY E.

STEPHENSON, NOAH K.

WERTZ, JESSIE M.

WEST, JESSICA M.

WHITE, ISAIAH B.

YOUNG, SOPHIE E.

SOPHOMORES

ARNOLD, ISABELLE M.

BAKER, COLTON L.

BARTELS, MADELYNN G.

BARTH, CHLOE E.

BOUGHTON, ROBERT T.

BRANNAN, TANNER W.

DENNISON, ALIZA G.

HARRIETT, LILLIAN

HARRIS, ALEXA G.

HART, ALYSSA C.

LEACH, EMMALEIGH E.

RAUCH, MAKENNA L.

THOMAS, EMMA F.

TIPPET, KATERINA G.

YOUNG, BRETT M.

FRESHMEN

DALTON, NOAH E.

DOUGLAS, ADDISON R.

FATHEREE, JORDAN M.

FOEHR, LEAH M.

GRAVES, DAWSON W.

GUERRERO, LESLEY M.

HELFAND, ALYVIA A.

HOLT, CHYNEAH R.

HOWELL, DAVIS J.

HUMBLE, HEIDI B.

KOEPPEL, MAKAYLA R.

KORITZ, ADELINE L.

LARSON, NORA E.

MOLITORIS, MACKENZI L.

MOSER, DREW E.

PATTERSON, CONNOR W.

REEVES, BROOKE L.

REYNOLDS, CARLY K.

SALYERS, SEAN D.

SLOAT-SHANNON, TRENTN L.

TAYLOR, KYNDALL R.

WHEELER, DENSIL L.

YOUNG, ELLIE S.

A HONOR ROLL

SENIORS

ATKINS, BENJAMIN J.

BOYER, TEJEN J.

CHIPMAN, JENNA B.

DEVORE, GAVIN C.

DOWNS, SOREN G.

GRIFFITH, LYRIC S.

HOOKER, REECE W.

JEWETT, BROOKE R.

PETERSEN, OLIVIA L.

PRUSER, KARLEE M.

SANDERS, TRENTON E.

SHANKS, ALAXIS J.

SMITH, EMILY M.

STAPLETON, DENTON

TAYLO, LYDIA M.

TORBERT, ALEXA P.

WILLOUGHBY, MACKENZEE L.

WORKMAN, CORDELL J.

YOUNG, COLE G.

JUNIORS

BAKER, BLAISE L.

BATESON, ELLA D.

BIEBER, PHOENIX R.

CARTER, JOSHUA T.

CYRULIK, MALLORY L.

DIAL, ISAIAH J.

DIMAS, CHRISTIAN P.

GRIFFIN, CHLOE L.

HARRIS, KYLER J.

HART, KAYLEY L.

HAYS, EMMA G.

HENRY, MARANDA J.

HITCHINGS, CARTER D.

JENKINS, AUSTIN D.

JOHNSON, HAILEY J.

JOHNSON, MAXWELL K.

KLITZING, LEAH H.

KROEGER, ADAM J.

LINGO, CHEYANNE N.

LUX, DENNIS J.

MCDONALD, GARRETT L.

MILTON, DREW M.

MORRIS, SHELBY R.

PERHAY, ALEXANDER M.

SHANKS, AIDAN R.

STERR, JACOB D.

TRIMBLE, KAINE B.

WHITE, JAXSON L.

WILLIS, TREVOR M.

WILSON, EMILY J.

ZENGER, NICHOLAS W.

SOPHOMORES

ALEXANDER, AIDAN M.

BERRY, CONOR W.

BURKETT, EMILY M.

CARTER, KRESTON R.

DANIELS, PRESTON L.

EARLE, ALAYNA R.

EVANS, CANDYCE S.

FILKIN, DEREK M.

LAMBERT, JASMIN F.

LOWE, GABRIELLE E.

NUTTALL, BRADEN J.

SCHULTZ, MIKAYLA L.

SCOTT, TREVOR E.

SOBERALSKI, ALAINA M.

WILSON, BRODY T.

FRESHMEN

ARMSTRONG, ASHLEY L.

BARTON, KYLIE J.

CARTER, MACY M.

CHITWOOD, AVERY M.

CORNWELL, KAYLEE M.

DEAVERS, ELIZABETH R.

FABIAN, JULIANNA T.

FRIESLAND, KELSEY N.

MILLS, SARAH S.

MORLOCK, KAEL M.

NICHOLLS, BRIANA K.

TOOHILL, AIDEN J.

TUCKER, MADISON G.

VILLANUEVA, MIA G.

B HONOR ROLL

SENIORS

BALDASSARI, VINCE L.

BALDWIN, CHANCE

BOYER, JOSIE E.

COLLINGS, BLAKE A.

CONSTANCE, SETH N.

HENSON, NATALIE G.

LAMBERT, BRYLER L.

LOVINS, HAILEY R.

MCFEETERS, PIERCE K.

MOCK-WILLIAMS, BRYSON K.

MOORE, ANNA E.

MURPHY, ALYSSA M.

REESER, MACKENZIE C.

RODAS, KEVIN J.

SCHMID, CARSON R.

SMITH, VALIN F.

STAUFFER, JONAH D.

STROCHER, JAIDAH A.

TURNER, CAIDEN S.

WINEBRINNER-DODD, JOSEPH A.

WOLFE, BRENNEN J.

JUNIORS

BANE, TAYLOR E.

BARNES, ZOE L.

BRINKOETTER, AUTUMN N.

CHRISPEN, KYLIE A.

CROSS, PAYTON T.

CULBERTSON, EMMA G.

CYRULIK, EMILY E.

DEERWESTER, LOGAN W.

FORTUNE, MORGAN L.

JONES, AUTUMN M.

KARR, CORINNE E.

MILLS, ERICA M.

MOORE, PEYTON L.

RICH, CAIDEN L.

SLOAT-SHANNON, KAEDYN J.

STINEBAKER, AALIYAH P.

WEST, JUSTYN L.

WITT, ZACHARY C.

ZENGER, NATHAN L.

SOPHOMORES

AUSTIN, MADISON L.

AUSTIN, MCKAYLA R.

BRYANT, MILES

BUGNER, CARTER J.

BURTON, SAVANNAH R.

BURTON, WESLEY C.

CLARK, HAYDEN F.

DEERWESTER, CADEN K.

JILES, JOSEPH M.

MCFEETERS, LONDON K.

MILLSPAUGH, ALEXANDER B.

MOYER, NATHAN T.

NAPE, ALEXZANDER L.

RICH, MARLYN K.

RILEY, RAMIAYAH S.

SPERA, WYATT A.

STAPLETON, HOUSTON

VARBLE, SETH A.

WILLIAMS, NEVAEH L.

FRESHMEN

BLANKENSHIP, CARTER X.

BRUMMET, CONNOR D.

CLUVER, BROOKS W.

DOWNS, ISABELLA M.

FEATHER, NICHOLAS S.

FLOREY, DAVID M. II

FULMER, ETHAN M.

HERNANDEZ, EMILY C.

HUNT, CHANDLER J.

HUNT, KOLE H.

NEWBERRY, BROCK C.

PAGE, ANDREW D.

PENNELL, GRACE

POTTS, TRISTIN T.

QUICK, ZOE E.

SIGLER, NICKALAS R.

STEPHENSON, ISIAH T.

Advertisement


Video News
More In Homepage