CHS 1st Quarter Honor Roll / 2019-2020


HIGH HONOR ROLL

SENIORS

AUGHENBAUGH, ETHAN C.

BENTON, LAURA R.

BRENNAN, TY D.

BROWN, CASSIDY E.

BURKE, TORI L.

BURTON, CODY W.

CARTER, KRAYTON C.

DEMPSEY, JACKSON R.

EARL, OLIVIA N.

FABRIS, SARAH E.

HORN, TYLER D.

IJAMS, CORRIE

KAUFMAN, MCKAYLA L.

KORNEMAN, ELLA G.

MEARIDA, CHLOE M.

MONTGOMERY, KARA N.

OCAMPO, SARAH

RAMIREZ CASAREZ, LETICIA

ROBBINS, HAYLEIGH A.

SANDAGE, EMILY R.

SCHLESINGER, DESTINY K.

SCOTT, ARYN E.

STERR, KAYLA I.

THRASHER, MEGAN C.

TRUMMEL, JASMYNE S.

TURNEY, PAYNE E.

WADE, EMILY P.

WAYNE, GARRETT D.

WEST, TYLER M.

WILLIAMSON, SKYLER H.

JUNIORS

BARGER, BREANNA M.

BLACK, ETHAN C.

CHIPMAN, JENNA B.

HICKMAN, ZEKE C.

HUSTED, CONNER R.

JOHNSON, XANDER S.

KAUFMAN, MIA L.

MISTHAL, CYNARA J.

NORD, INGA P.

OVERBEY, BETHANY K.

PAGE, EMILY M.

PAGEL, ANDREW J.

PAKIDIS, ROBERT T. JR

RANSDELL, DEANN M.

SWARTZ, RAYA L.

VALENCIA, JUAN

WORKMAN, CORDELL J.

SOPHOMORES

BATESON, ELLA D.

BATESON, LEANN C.

BURTON, KAITLIN D.

CALVERT, EMERALD S.

COWAN, KARA J.

CRUTCHER, WYATT R.

CYRULIK, MALLORY L.

DECKER, BRADEN A.

DEMPSEY, GRACE A.

ELLIS, MAYCIE L.

FOUGHT, EMILY N.

FOUGHT, MADELYN N.

HENRY, MARANDA J.

HOLLAND, CLARE M.

LUX, DENNIS J.

MAHONEY, KAITLYN E.

MALCOLM, CASEY L.

MATTHEWS, KODA N.

MENDOZA, LUIS E. JR

MILLS, ERICA M.

MILTON, DREW M.

MORRIS, SHELBY R.

MORRIS, TRINITY C.

PERHAY, ALEXANDER M.

RAUCH, KAITLYN D.

STEPHENSON, NOAH K.

STERR, JACOB D.

WERTZ, JESSIE M.

WHITE, JAXSON L.

FRESHMEN

ALEXANDER, AIDAN M.

ARNOLD, ISABELLE M.

BARTELS, MADELYNN G.

BARTH, CHLOE E.

BOUGHTON, ROBERT T.

CARTER, KRESTON R.

DENNISON, ALIZA G.

EARLE, ALAYNA R.

EVANS, CANDYCE S.

HARRIS, ALEXA G.

LEACH, EMMALEIGH E.

NUTTALL, BRADEN J.

RAUCH, MAKENNA L.

THIERRY, AVA N.

WILSON, BRODY T.

YOUNG, BRETT M.

A HONOR ROLL

SENIORS

ARNOLD, GRACE K.

BATESON, ELIZABETH G.

BOND, EVA M.

CROSS, BRADEN D.

CRUTCHFIELD, MARIAH L.

ETTIEN, RAVEN L.

FOSTER, MASON C.

FRIESLAND, KAYLA B.

GREEN, DARCY C.

HALE, IAN W.

HARDWICK, LUCAS D.

HEMPHILL, BRIAUNA T.

LANG, TREVOR M.

MAIER, ELIZABETH G.

MAXWELL, CLAIRE H.

MCKINSEY, HALEY A.

NICHOLLS, ASTASIA C.

NICHOLLS, SYDNEY K.

NORD, ELSIE M.

ODANIELL, ETHAN L.

OLIVER, JALEIGH R.

OVEROCKER, KAELA M.

PHILLIPS, JACOB A.

POLEN, JOSEPH E.

QUINN, TRAVIS A.

REEVES, BRETT K.

RHODES, NATALIE A.

RICH, JAYDLYNN A.

SOLIS, EDGAR E.

STAUFFER, MAX C.

STRANGE, JOSEPH D.

SWARTZ, GARRETT M.

TAYLOR, KYLE S.

THORNE, MAKAYLA R.

WILSON, GRANT

WISMER, KARA M.

WOODBURY, DELANEY R.

JUNIORS

ATKINS, BENJAMIN J.

BALDASSARI, VINCE L.

BECK, KAILE A.

BOYER, TEJEN J.

CERVANTEZ, ARIANNA A.

HARPER, ABBY K.

HENSON, NATALIE G.

KARR, MACKENZIE J.

MAPLE, ADYLYNN J.

MCCUE, MARGARET E.

PETERSEN, OLIVIA L.

SHAFFER, HAVEN T.

SHANKS, ALAXIS J.

STAPLETON, CLAYTON

STAPLETON, DENTON

TAYLO, LYDIA M.

TAYLOR, KADENCE T.

TORBERT, ALEXA P.

SOPHOMORES

ALSUP, HAYDEN B.

ATKINS, ELI G.

BAKER, BLAISE L.

BIEBER, PHOENIX R.

CARTER, JOSHUA T.

CHRISPEN, KYLIE A.

CULBERTSON, EMMA G.

CYRULIK, EMILY E.

DIAL, ISAIAH J.

GOLDEN, KAILEA J.

HARRIS, KYLER J.

HARROLD, WESLEY J.

HART, KAYLEY L.

HAYS, EMMA G.

HITCHINGS, CARTER D.

JENKINS, AUSTIN D.

JOHNSON, HAILEY J.

JOHNSON, MAXWELL K.

MCDONALD, GARRETT L.

MOORE, KYLEE K.

MOORE, PEYTON L.

RAYMER, KYLIE R.

SHANKS, AIDAN R.

TRIMBLE, KAINE B.

TULL, KAIRI I.

WEST, JESSICA M.

WHITE, ISAIAH B.

YOUNG, SOPHIE E.

ZENGER, NATHAN L.

FRESHMEN

BUGNER, CARTER J.

BURTON, WESLEY C.

FILKIN, DEREK M.

HART, ALYSSA C.

JILES, GAVEN A.

JILES, JOSEPH M.

LOVELL, JULIA R.

LOWE, GABRIELLE E.

MCFEETERS, LONDON K.

NAPE, ALEXZANDER L.

PRIMEAUX, BENJAMIN J.

PURDUE, AIDEN N.

RICH, MARLYN K.

SCOTT, TREVOR E.

SOBERALSKI, ALAINA M.

TAYLOR, LILY A.

THOMAS, STEVEN R.

TUTTLE, ISRAEL J.

B HONOR ROLL

SENIORS

ALEXANDER, MACY B.

BARTELL, MYA A.

BATESON, JORDYN C.

CARLSON, TAYLOR S.

COOPER, CONOR W.

COX, THEODORE M. JR

DEAVERS, EVAN L.

GUILLIAMS, GAGE J.

HENDRIEX, TERRY L.

HOSPELHORN, BETHANY G.

ISHMAEL, ABBY L.

JONES, FLORA L.

LANE, KIMBERLY F.

MCGHEE, KYLE W.

MICHAEL, JODI D.

NEWMAN, ALEC B.

PERHAY, CHLOE M.

POLEN, ELLISA N.

SLOAT, PRESTON A.

SPALDING, DALTON M.

SPAUGH, KOLTON E.

STACEY, DREW D.

SVENDSEN, SEAN E.

TAYLOR, LONI J.

TERRY, SHAYLEN N.

THORNE, DAMIEN A.

TRIMBLE, ALEXIS C.

WELCH, CLAYTON R.

WHITLOCK, RILEY J.

WOLFE, JACOB M.

JUNIORS

AGEE, JUSTIN T.

BEEBE, CASSIE R.

CHITWOOD, SELAH M.

CLIFTON, SAVANAH N.

DEVORE, GAVIN C.

DOWNS, SOREN G.

ECKROTE, BRYANNA S.

ENGELKE, MERLE

FATHEREE, AUBREE M.

HOKE, SAMANTHA M.

HOOKER, REECE W.

HUMBLE, HANNAH M.

JEWETT, BROOKE R.

LOVINS, HAILEY R.

MCCORMICK, KAIDYN I.

MESSENGER, JACOB W.

MICHAEL, JUDY M.

MOORE, ANNA E.

ORNELAS, ALAIJAH P.

POLEN, CHASITY A.

PRUSER, KARLEE M.

RAYMER, ZACKARY O.

SMITH, KASEY D.

WILSON, HADLEY R.

WINEBRINNER-DODD, JOSEPH A.

WOLFE, BRENNEN J.

WOODS, EVAN D.

YOUNG, COLE G.

SOPHOMORES

ADCOCK, KASSANDRA A.

BANE, TAYLOR E.

BARNES, ZOE L.

COLEMAN, SKYE L.

DEERWESTER, LOGAN W.

FORTUNE, MORGAN L.

GILLMAN, KAMDEN A.

GRAVES, IZAC M.

GRIFFIN, CHLOE L.

HILST, MADISON N.

JOHNSTON, KAILEI E.

JONES, AUTUMN M.

KARR, CORINNE E.

KLITZING, LEAH H.

KROEGER, ADAM J.

LINGO, CHEYANNE N.

LIVELY, DILLON S.

MASTERS, KAININ D.

MCGHEE, ZACHARY A.

MEARIDA, MADISON N.

NAXI, JOCELYN M.

QUEEN, LILIAN E.

REEDER, CARLY E.

RICH, CAIDEN L.

SIMMONS, JEREMIAH D.

SLOAT-SHANNON, KAEDYN J.

VANNOSTRAND, SADIE R.

WEST, JUSTYN L.

WHERRY, KATIE A.

WILLIS, TREVOR M.

WILSON, EMILY J.

YOST, KAYLEE D.

ZENGER, NICHOLAS W.

FRESHMEN

APPLE, ZOE T.

ATCHISON, DALLAS C.

BARTELL, AUTUMN E.

BERRY, CONOR W.

BRYANT, MILES

BUGGAR, CARSON L.

CLARK, HAYDEN F.

DANIELS, PRESTON L.

DEERWESTER, CADEN K.

DUNCAN, ASPEN R.

FAIR, TYLOR J.

FREEMAN, RILEY K.

GUSTAFSON, JADE C.

HARLOW, AUSTIN M.

HENDRIEX, KYLE W.

HOERR, BRANDY L.

JOHNSON, JULIAN J.

KALMER, JAKOB M.

LAMBERT, JASMIN F.

MCCORMICK, REICE M.

MILLSPAUGH, ALEXANDER B.

REYNOLDS, ISAIH M.

RODGERS, CARTER M.

SMITH, CORDELLIA F.

SPERA, WYATT A.

STAPLETON, HOUSTON

VARBLE, SETH A.

WARD, LOGAN M.

WEBB, SCOTT I.

WILLIAMS, NEVAEH L.

WOLFE, BROCK M.

Advertisement


Video News
More In Homepage